Procedura naprawy powypadkowej pojazdu

Warsztat Krak-Serwis Kraków specjalizuje się w kompleksowej naprawie powypadkowej pojazdów. Naszym klientom pomagamy w tym stresującym momencie od samego początku, zapewniając holowanie uszkodzonego samochodu do naszego serwisu oraz pełne wsparcie na każdym etapie likwidacji szkody.

Po sprowadzeniu do warsztatu uszkodzonego samochodu, zgłaszamy zdarzenie do odpowiedniego ubezpieczyciela, a następnie przystępujemy do oględzin oraz sporządzenia kosztorysu naprawy, który przygotowujemy w oparciu o system Audatex lub Eurotax???. Współpracujemy z wszystkimi ubezpieczycielami i mamy prawo do samodzielnego wykonywania oględzin (co w praktyce skraca czas naprawy samochodu i oddania go do ponownego użytkowania).

Przygotowany kosztorys przedstawiamy do zatwierdzenia przez ubezpieczyciela i po otrzymaniu akceptacji (lub ew. dodatkowych oględzinach) rozpoczynamy proces likwidacji szkody, czyli zakup wszystkich niezbędnych części samochodowych, podzespołów, szyb oraz innych.

Kolejnym etapem jest naprawa powypadkowa, która może obejmować (w zależności od zaistniałej sytuacji) demontaż oraz wymianę uszkodzonych podzespołów, wymianę szyb, prace blacharskie oraz lakiernicze.

Po wykonaniu napraw dokonamy wraz z ubezpieczycielem rozliczenia, a Państwo mogą ponownie cieszy się swoim samochodem.

Przypominamy, że w trakcie likwidacji szkody z OC sprawcy mają Państwo prawo do wynajęcia pojazdu zastępczego. Wszelkie szczegóły dotyczące tej kwestii są dostępne na stronach ubezpieczycieli.

Likwidujemy szkody komunikacyjne w samochodach wszystkich marek, a nasze usługi świadczymy również dla posiadaczy polisy AC, którzy chcą dokonać naprawy powypadkowej.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Adres

ul. Zakopiańska 288

30-435 Krakóww

zobacz mapę »

Telefon

tel. 692 908 877

tel. 601 532 201