Zabezpieczenie lakieru

Wyjeżdżając z salonu samochodowego nowym samochodem, jedną z rzeczy, o których marzymy, jest, aby blask i nieskazitelna tafla lakieru trwała jak najdłużej. Niestety wpływ środowiska naturalnego już od samego początku nie gra na korzyść powłok lakierniczych naszego samochodu. Zanieczyszczenia w deszczu, ptasie odchody, pyły, promieniowanie UV to wszystko negatywnie wpływa na lakier samochodu.

W naszym serwisie oferujemy usługę ochrony, pielęgnacji i zabezpieczenia lakieru, którą wykonujemy w oparciu o nanotechnologię firmy 4-Nano.

Produkty 4- Nano wyróżniają się na tle konkurencji:

  • twardością powłoki – twardość 10H, która wykracza poza stosowane w konkurencyjnych preparatach. Twardość tą uzyskano w wyniku współpracy z wiodącym producentem lakierów samochodowych;
  • trwałością zabezpieczonego lakieru – 5 letnią trwałość i doskonałe właściwości powłoki przez cały czas jej użytkowania;
  • szklistością – przejrzysta powłoka nieporównywalna do żadnej spotykanej na tynku motoryzacyjnym;
  • czyszczeniem – samooczyszczająca się powłoka na rynku zapewniająca wspaniały wygląd samochodu 24 godziny na dobę! Samo mycie powłoki jest przyjemne, proste i szybkie. Powłoka Hard zapewnia ochronę minimalizującą przywieranie owadów oraz innych zanieczyszczeń drogowych i znacząco ułatwia ich usuwanie.

Usługa ceramicznego zabezpieczenia lakieru jest dostępna w naszym serwisie dla posiadaczy wszystkich samochodów, a koszt takiej usługi jest zawsze indywidualnie przygotowywany na życzenie klienta.

Zapraszamy do kontaktu.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Adres

ul. Zakopiańska 288

30-435 Krakóww

zobacz mapę »

Telefon

tel. 692 908 877

tel. 601 532 201