Blacharstwo samochodowe

Blacharstwo samochodowe można uznać za prawdziwą sztukę. W czasach, gdy powstawał nasz zakład, blachę samochodu po stłuczce (mniejszej lub większej) trzeba było mówiąc potocznie „wyklepać”, a wymieniało się elementy karoserii tylko bardzo mocno zniszczone. Zdobyte wtedy doświadczenie pozwala nam, również i dziś, świadczyć usługi blacharskie w Krakowie na najwyższym poziomie. Dla blacharzy, którzy w tamtych czasach zdobywali praktykę, dzisiejsze prace blacharskie przy udziale obecnie dostępnych narzędzi i maszyn, nie stanowią żadnego problemu.

Z roku na rok naprawiamy coraz więcej samochodów przywracając im pełne bezpieczeństwo podróżowania i nieskazitelny wygląd. Dziś są bezpiecznymi, idealnie wyglądającymi samochodami, które służą swoim właścicielom i cieszą oko nieskazitelnym wyglądem. Zwiększająca się liczba naprawionych aut jest dla nas potwierdzeniem zadowolenia naszych klientów, którzy polecają nas swoim znajomym i rodzinie.

Niezależnie jakie uszkodzenia ma Twój samochód, o ile tylko naprawa blacharska jest możliwa – to z pewnością potrafimy to zrobić. Oddajesz swoje auto w ręce doświadczonych blacharzy, którzy postarają się doprowadzić nadwozie Twojego auta do stanu fabrycznego.

Tylko od Twojego wyboru zależy, czy Twoje auto będzie idealnie naprawione, a przy ewentualnej sprzedaży nie będziesz miał z nim problemu lub też czy po naprawie będzie najzwyczajniej mówiąc bezpieczne w użytkowaniu.

Co znajdziesz w naszym zakładzie blacharskim?

  • doświadczonych fachowców z doświadczeniem pracy w serwisach ASO;
  • idealnie wyprowadzone powierzchnie blach auta oraz doskonale spasowane elementy;
  • stan auta po naprawie jak nowe. To bardzo ważna zasada w naszym serwisie blacharskim;
  • doskonałe wyposażenie warsztatu, serwisu blacharskiego – ramy blacharskie do prostowania nadwozi, zgrzewarki, wszelkie spawarki, podgrzewacz indukcyjny, wyciągarki, podnośniki, inne specjalistyczne narzędzia blacharskie;
  • lakiernię wyposażoną w kabinę lakierniczą, pistolety lakiernicze De Vilbiss oraz Sata, system lakierów PPG, Du Pont, Standox.

Naprawiamy auta od 1991 roku. Na wszystkie nasze usługi blacharskie i lakiernicze udzielamy 3-letniej gwarancji, a dzięki skrupulatnemu systemowi kontroli wszelkie prace blacharsko-lakiernicze wykonane są w sposób bardzo staranny i dokładny, dzięki czemu odsetek reklamacji jest prawdopodobnie jednym z najniższych W Krakowie.

Cennik usług blacharskich i lakierniczych poznasz w momencie, gdy obejrzymy uszkodzenie, wcześniej nie sposób podać ceny.

Zapraszamy do kontaktu.

Poniżej krótka fotorelacja z naprawy blacharskiej dachu oraz poszycia boku samochodu.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Adres

ul. Zakopiańska 288

30-435 Krakóww

zobacz mapę »

Telefon

tel. 692 908 877

tel. 601 532 201